0

Záruční servis ČOV Aquatec AT:

Na technologii ČOV poskytujeme záruku 10 let. Záruční lhůta na elektrická zařízení, jako jsou dmychadla SECOH a řídící jednotky AQC, je 24 měsíců. Pokud zákazník objedná spolu s domovní ČOV také službu uvedení čistírny do provozu se zaškolením, pak se záruční lhůta na el. zařízení (dmychadla a řídící jednotky AQC) prodlužuje na 30 měsíců od dodání.

Pozáruční servis ČOV Aquatec AT:

Cena práce servisního technika je 800,00 Kč / hodina (bez DPH). Paušální cena za dopravu technika k zákazníkovi je 900,00 Kč (bez DPH) a platí pro celou ČR. Servisní zásah se snažíme naplánovat vždy na nejbližší možný termín v rozmezí 1–3 týdnů od objednání.

V případě požadavku na urgentní servisní zásah je možné objednat EXPRESNÍ dojezd našeho technika za příplatek 2 500,00 Kč (bez DPH). Doba dojezdu technika na místo instalace ČOV po celé ČR je pak dle možností 1–5 pracovních dnů od objednání. Konkrétní datum se upřesní po vzájemné telefonické dohodě.

Služba Cena služby
Hodina práce servisního technika 800,00 Kč
Paušální cena za dopravu technika k zákazníkovi 900,00 Kč
Termín dojezdu technika Příplatek k ceně služby
Standardní doba do 10 – 15 pracovních dnů od objednání. Bez příplatku
EXPRESNÍ služba: Dle možností 1 – 5 pracovních dnů od objednání nebo rezervace konkrétního data dojezdu technika. Konkrétní datum se upřesní po vzájemné telefonické dohodě. + 2 500,00 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH